Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WarShips [ZAPOWIEDZ] [Wojny Statków] [Unikalny Serwer]


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

DO ZAMKNIECIA !

ROBIMY INNA PREZKE

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Załóż No-Hamachi na routerze lub modemie - Polecam! Albo zrób serwer Wojny Gildii/FreeBuild gdzie codziennie o danej godzinie wszyscy by brali udział w evencie z walkami na statkach, a nagrody by mogli sobie wykorzystać w normalnym graniu.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Znawca
Opublikowano

Co do dedyka to wsumie szkoda mi kasy.. Musiał bym mieć sponsora

 

A tego routera do zbyt skomplikowane jak dla mnie ;x Chyba ze gdybym zobaczył vTut.

A ten na routerze to TO SAMO co dedyk?

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Co do dedyka to wsumie szkoda mi kasy.. Musiał bym mieć sponsora

 

A tego routera do zbyt skomplikowane jak dla mnie ;x Chyba ze gdybym zobaczył vTut.

A ten na routerze to TO SAMO co dedyk?

 

Nie, coś jak hamachi lecz bez użycia programu hamachi. W internecie jest masa, a raczej kupa (:D) vTutów jak zrobić owy serwer, ale nie byłby 24/7. Jeśli by grało u ciebie sporo osób, zrobiłbyś, że kupuje się VIP'a, mógłbyś zmienić na Dedyka opłacając od razu na 3 miesiące (Jak zbierzesz kasę, a o tym chyba wspominałem)

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Znawca
Opublikowano

Dedyk bedzie. ;) 40slotówka

Znalazłem sponsora ;)

 

Tylko szukamy jeszcze technika. Nie wiem jakie dac przykładowe podanie. Bo nie wiem czego wymagać od technika ;d Poprostu chce aby znał się na rzeczy.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Jestem właścicielem serwerowni Paradise i mówię wam mapka jest naprawde dobra ( widziałem ) a właściciel ma świetny pomysł który nie będzie ciężko zrealizować :)

mam nadzieje , że wam się spodoba jego pomysł :)

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Super pomysł i wejdę na 100%.Bo server jest po pierwsze jedyny z takim pomysłem a po drugie fajnie się zapowiada :)

Opublikowano

@up thx :)

RPG start w poniedziałek

SpaceShip start w poniedziałek ( za tydzień )

 

 

ss mapy podamy w najbliższym czasie :)

 

 

 

 

na statkach będą skrzynie tak jak w sg :)

serwer mam nadzieje , że wam przypadnie do gustu :D

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...